Súčasnosť

V januári 2012 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným pod staro-novým názvom REBIOP s.r.o.
Koncom roka 2011 sme dokončili stavbu nových skladových hál a presťahovali sa do nových priestorov. Skladové priestory neustále rozširujeme budovaním nových hál a rekonštrukciou starých priestorov. Súčasný veľkoobchodný sklad má rozlohu 5.000 m2 a priestor pre 16.000 paletových miest.
V súčasnosti sa zaoberáme veľkoobchodným predajom železiarskeho tovaru, stavebného náradia, stavebnej chémie, elektrického ručného náradia, záhradného náradia a potrieb pre domácnosť. Náš sortiment tvorí približne 15 000 tovarových položiek. Na viac ako 50% nášho tovaru máme výhradné zastúpenie popredných európskych výrobcov. Sú to firmy zo Švédska, Španielska, Česka, Slovinska, Talianska, Nemecka, Poľska, Holandska, Švajčiarska, Maďarska, ale aj z USA, Južnej Kórey, Japonska, Číny, Taiwanu a Indie. Snahou našej firmy je zastupovať európskych výrobcov s kvalitnými výrobkami a s prijateľnými cenami.
O spokojnosť našich zákazníkov sa v súčasnosti stará kolektív 55 ľudí s priemerným vekom 40 rokov. Naši obchodní zástupcovia pravidelne navštevujú prevádzky a priamo konzultujú potreby zákazníkov a oboznámujú ich s novinkami.